Yapı Dışı Su Kaçak Tespiti

Yapı Dışı Su Kaçak Tespiti ve Tamiri

Su kaçağını bulmak maliyetli ve uzun bir süreç olabilir, bu nedenle doğru ekipmana ve uzmanlığa sahip olmak, sızıntı kaynağını verimli bir şekilde bulmamıza ve müşterilerimize zamandan ve paradan tasarruf etmemize olanak tanır.

Ustalarımızın taşıdığı su sızıntısı dedektörleri arasında Termal Görüntüleme Kameraları, Yer Mikrofonları, Sızıntı Korelatörleri, Akustik Veri Kaydediciler ve İzleyici Gaz Enjeksiyonu ve Algılama Ekipmanları bulunur.

kırmadan su kaçağı tamiri

Su borusu kaçaklarını tespit ederken genellikle son teknoloji akustik dinleme ekipmanımızı kullanıyoruz. Su kaçağı olan boruyu bir izleyici gazla doldurarak ve gazın nereye kaçtığını görmek için sensörler kullanırız.

Su borusu kaçak tespiti işleminin bir kısmı borunun yerinin izini sürmektir. Ekiplerimiz, metalik veya plastik boruları doğru bir şekilde izlememizi sağlayan geniş bir ekipman yelpazesine sahiptir.

Su borusu kaçakları genellikle müşterinin su kaynağında veya operasyonlarında çok az kesinti olacak veya hiç kesinti olmayacak şekilde tespit edilebilir. Su kaynağının kesintiye uğraması kabul edilemez ise, suyu kapatmadan sızıntıyı bulabilir ve onarabiliriz.

Sızıntının açık bir alanda olduğunu tespit edersek, sızıntıyı kazıp giderebilecek uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var.

Betondan parke taşlarına, tuğla döşemeye, taşa, çimene kadar her türlü yüzeyi kazabiliriz. Ayrıca alanı tamamen eski haline getiririz.

Ayrıca işlerinde en az kesintiyi yaşamak isteyen iş yeri müşterilerimiz için mesai sonrası hizmet de sağlıyoruz.

su kaçağı bulma
Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp